| Raduu4ever a întrebat:

Credeti ca probolan 50 este un produs de incredere pentru masa musculara? As vrea sa cumpar si vreau sa-mi spune-ti daca merita sa iau produsul recomandat sau doar o cutie! Am 15 ani si probabil multi vreti sa-mi spuneti ca nu sunt pentru mine alea, dar avand in vedere ca am1, 90 metri si sunt foarte slab, m-am gandit mai mult... Stiu ca multi vreti sa-mi sugerati sa merg la sala, dar ar trebui sa dau foarte multi bani, mai ales pentru alimente...

Răspuns Câştigător
| florynmondialul a răspuns:

Despre produs am auzit numai de bine! daca nu stiai probolan e un testosteron booster adica stimuleaza organismul sa produca mai mult testosteron! tu la aceasta varsta nu ai asa mare nevoie de asa ceva! ceea ce iti recomand eu este un gainer:http://www.fittshop.ro/suplimente-nutritive-273_Mutant-Mass.html#sel548 si
creatina:http://www.fittshop.ro/......eries.html
cu aceste 2 produse este IMPOSIBIL sa nu acumulezi masa musculara! dar bineinteles ca alimentatia este cruciala in acest proces, daca alimentatia e buna suplimentele dau randament maxim! in caz contrar sunt bani aruncati degeaba!

| Raduu4ever explică (pentru florynmondialul):

Sunt tot utilizatorul caruia i-ai raspuns... O sa-ti iau sfatul util, dar mai vreau sa mai stiu un singur lucru si anume: Cate sticlute imi recomanzi sa-mi iau pentru o musculatura splendida ( sunt foarte slab si am 1, 90m) sau cel putin sa se poata evidentia?

| Goldenboy97 a răspuns (pentru Raduu4ever):

Baga 6 mese pe zi, consistente + sala si o sa iei in greutate.

| Raduu4ever explică (pentru florynmondialul):

Pot sa le administrez pe cele doua in acelasi timp?

| florynmondialul a răspuns (pentru Raduu4ever):

6-7 luni! cu alimentatie adecvata si nu te mai recunosti!
creatina te va tine o cutie cam 2 luni iar gainerul 2-3 saptamani! gainer-ul va trebui sa-l cumperi mai des ca creatina! si un alt lucru extrem de important este sa te odihnesti minim 8 ore! succes la sala!

| Raduu4ever explică (pentru florynmondialul):

Ok, multumesc! Deci, pe cele doua le i-au separat nu? Adica dupa antrenament iau doar gainerul sau creatina, nu pe amandoua!

| florynmondialul a răspuns (pentru Raduu4ever):

Amandoua! creatina cand vrei in timpul zilei, iar gainerul dupa antrenament!

9 răspunsuri:
| wolfman22 a răspuns:

Cu sala si o alimentatie echilibrata..se face tot! Nu cu stimulatori..si prosti. daca faci pauza ce se intampla?
Acum faci masa musculara.dar cand o sa te opresti o sa se vada! ..Trebuie sala

| Cosmin86 a răspuns (pentru wolfman22):

"daca faci pauza ce se intampla?", acelasi lucru care se intampla si cand faci pauza fara suplimente, FIX ACELASI LUCRU

| wolfman22 a răspuns:

Mai bine platesti sala..decat suplimentele..adica fa un calcul, ai spus ca nu vrei sa dai multi bani.te duce pe putin 300 de lei..si trebuiesc cumparate mereu happy cred..ca este mai avantajos cu sala si alimentatie si este mai sanatos