| c0ntsimplu a întrebat:

Cum ar trebui sa lucrez la sala de forta pentru a pune masa musculara sever? Mentionez ca stiu cum e treaba cu mancarea ( 5-6) mese pe zi + Shake ( Impact Whey Protein - 3 Cupe in 700 Mg )

Am inceput de o luna sala, iar eu lucrez astfel: 4 serii a cate 12-10-8-6 repetari de la usor spre cat mai greu happy.

Am 19 ani, 1, 86 inaltime, 82 kg.

Astepte pareri despre programul meu ce este bun si ce ar mai trebui sa schimb.
Mai pun inca odata aceasta intrebare, poate raspunde cineva, ca daca ziceam ceva de religie sau P.a erau toti care mai pe care!
Dau Funda!

1 răspuns:
| Shammal a răspuns:

Iti recomand sa te uiti prin site-ul http://antrenorulmeupersonal.ro are o multime de articole referitoare la ce exercitii sa faci cum sa le faci, gasesti si clipuri, informatii despre ce shake-uri si ce si cum sa mananci.
Pe langa asta are niste programe complete in care iti da o gramade de informatii de la ce exercitii sa faci, cate serii, repetari, pauze intre ele... insa acestea sunt cu bani, eu am cumparat unu ( antrenamente masa musculara anti-culturism, 30 lei am dat) si sunt foarte multumit de el.