| c0ntsimplu a întrebat:

Cum ar trebui sa lucrez la sala de forta pentru a pune masa musculara sever? Mentionez ca stiu cum e treaba cu mancarea ( 5-6) mese pe zi + Shake ( Impact Whey Protein - 3 Cupe in 700 Mg )

Am inceput de o luna sala, iar eu lucrez astfel: 4 serii a cate 12-10-8-6 repetari de la usor spre cat mai greu happy.

Am 19 ani, 1, 86 inaltime, 82 kg.

Astepte pareri despre programul meu ce este bun si ce ar mai trebui sa schimb.

3 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

O sa ti se para aiurea tare ce iti spun dar garantez ca e adevarat. Lasa-l pe cel din pantaloni in pace. Stii foarte bine la ce ma refer.Asta face sa se duca testosteron mult din corp si astfel vei avea o crestere grea. Testosteronul este cel care ajuta la refacerea musculaturii si la masculinitate si cu cat ai mai mult cu atat cresti mai repede muschii. Spor la treaba si tine cont de ce ti am spus. Abia dupa 7 zile ajunge testosteronul la nivelul initial asa ca iti dai seama ca cel mai bine o lasi definitiv. Si te asigur ca poti sa o faci. Si eu am reusit deci poti sa o faci. Succes!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Eduard196):

Serios? Dupa 7 zile ajunge testosteronul la nivel initial?

Esti doar un COPIL MIC si firav care isi da si el cu parerea, nu?

| c0ntsimplu explică:

Asta e interesanta, dar sa fim seriosi, tu cat reusesti fara sa te agati de aia din pantaloni laughing.
Iar legat de " Eu lucrez de la usor spre greu 4 serii a cate 12-10-8-6 repetari ce parere ai e bun?
De ex la piept incep cu 50 kg - 12 repetari si termin cu 70 kg - 6 repetari. Atat pot deocamdata!