| SoleX a întrebat:

Cum arata pentru voi un antrenament intens la picioare? Al meu este realizat din 2 exercitii compuse(genuflexiuni si fandari) si 1 exercitiu izolat pentru cvadriceps si 1 exercitiu izolat pentru bicepsul femural! Astept raspunsurile voastre!

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

- genuflexiuni cu haltera
- fandari cu gantere in maini
- impins la presa
- indreptari cu genunchii blocati
- ridicari pe varfuri la aparat ( izolare gambe )

2 răspunsuri:
| AllyAllina a răspuns:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch eu de aici fac. Asta e pentru picioare dar prezentate de aceeasi fata fac si pentru fund, abdomen si brate

| SoleX explică (pentru AllyAllina):

E un exercitiu interesant pentru fete dar este mai mult un strectching dinamic, pentru fund, la fete, intotdeauna genuflexiunile cu bara o sa fie cele mai avantajoase!