| Le0Balen a întrebat:

Salut, un prieten a facut sala timp de o luna iar in momentul actual a trecut o luna si 2 saptamani de cand nu mai face sala
El mi-a trimis o poza cu muschii lui cu toate ca se vede PhotoShop in poza dar el o tine pe a lui ca nu.
Intrebarea mea este: Mai cresc muschii dupa o luna si vreo 2 saptamani in care nu mai faci sala?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

In primul rand...

3 luni de sala = APA DE PLOAIE, muschii se fac in cel putin 1 an de sala ( de preferat 2-3 ani ).

Daca 3 luni = apa de ploaie... o luna ce-a facut el ce e?

Intr-o luna nici nu inveti sa te antrenezi! Abia dupa 6 luni inveti sa faci exercitiile corect si cat de cat ce exercitii sunt bune pentru corpul tau happy

Prietenul tau e un copil idiot, PUNCT.

1 răspuns:
| siriusblack98 a răspuns:

Nici macar nu inveti sa faci toate exercitiile corect intr-o luna de zile dar sa mai si cresti in masa musculara.