| Danykmz a întrebat:

Salut, daca depun pe superbet și întru la pariuri sportive și dacă pierd biletul acela ..banii mi se baga înapoi în cont sau ii pierd?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

La orice casa de pariuri banii pariati pe evenimente sportive necastigatoare, se pierd! Cu alte cuvinte biletele necastigatoare nu iti dau banii inapoi ci din contra.

Este logic, caci astfel cum ar castiga bani casele de pariuri?

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Exista la unibet ofertă cum ai spus tu pentru cei care inca nu au cont (sa citesti termenii si conditiile, daca nu stii unde, intreaba-mă)

https://welcome.unibet.ro/......index.html

2) Primirea bonusului 100% Pariu fără Risc de până la 300 RON

- Bonusul de 100% pariu fără risc la depunere are valoarea maximă de 300 RON.
- Acceptă bonusul și plasează primul tău pariu la Unibet. Doar pariurile pre-meci sunt eligibile pentru bonusul de bun venit.
- Primul pariu trebuie plasat cu fonduri proprii pe o cotă de minim 1.40 pe selecție.
- Dacă pariul este câștigător, bonusul este finalizat.
- Dacă pariul este pierzător, maxim 300 RON vor fi rambursați ca și bani bonus.
- Poți plasa doar un singur pariu fără risc.
- În cazul în care primul pariu plasat este unul de tip sistem, doar prima coloana stabilită va conta pentru primirea bonusului de bun venit.