| Mariushgv a întrebat:

Daca fac exercitii cu gantere o sa ma ingraș?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Nu te ingrasa, doar o sa pui ceva masa musculara, dar nu considerabil pentru inceput.

| aXy99 a răspuns (pentru Apokales):

De fapt, tocmai la inceput va pune o cantitate mai mare, dupa mai lent.

7 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Da, ganterele o sa se depuna pe labii care vor deveni GRASE big grin

CAT DE ***DUS*** ESTI?!?
EVIDENT ca un sport NU poate duce la ingrasare... EVERRRR!

| Cosmin86 a răspuns (pentru JicaContra):

Multi compara "masa musculara" cu grasimea.
Practicarea unui sport poate face cantarul sa arate si cu 20kg mai mult, dar NU e grasime si NU e ingrasare.

| JicaContra a răspuns (pentru Cosmin86):

Multumesc de comentariu, dar ai luat in serios un raspuns care contine "ganterele o sa se depuna pe labii" dat unui baiat

cati baieti cu labii stii tu?

| Cosmin86 a răspuns (pentru JicaContra):

Eu am raspuns doar la "EVIDENT ca un sport NU poate duce la ingrasare... EVERRRR!".

| aXy99 a răspuns (pentru Cosmin86):

Sumo laughing

| aXy99 a răspuns (pentru aXy99):

Desigur, nu sportul in sine te ingrasa, ci surplusul caloric, dar nu poti fi un luptator de sumo daca ai 70 de kg.