| 6Anonim9 a întrebat:

Daca frate-meu are un abonament la sala, pe care nu scrie absolut niciun detaliu personal, e doar dovada unei plati, pot sa il folosesc si eu ca sa intru, nu?
Ideea nu e sa intram amandoi in acelasi timp, ci in zile diferite.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Citeste regulamentul salii. Daca zice ca abonamentul e individual trebuie sa iti faci unul separat. Altfel risti sa se supere si va poate interzice accesul.

| Bizon95 a răspuns:

Depinde cat de mare e sala si cati angajati ar putea sa isi dea seama de chestia asta

NU prea consider cinestiece inselatorie ca ai un abonament la care nu te duci zilnic, dar ai un frate care se duce in locul tau cand nu te duci tu, si nici nu cred ca cineva de la o sala ar fi atat de zgarcit cat sa guite la asa o treaba

| laurentiutirei a răspuns:

Da poţi ori cum ai zis mai sus sau al pui pe fratele tau sa ai zica celui de la sala despre asta si gata happy simplu cum ar veni daca tu te duci in locul fratelui tau iti da o zi din abonamentul lui caz rezolvat.laughing