| Criss_1252 a întrebat:

Salut
De cam o luna si ceva m-am apucat de sala si nu prea se vad rezultatele la Bicepsi.
Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi despre ce fel de exercitii si cam ce repetari/serii sa fac?
P.S. Lunea fac brate, adica biceps si triceps. Daca are vreo importanta
Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

3 luni = FIX NIMIC

Si tu vrei dupa 1 luna sa se vada?

Copil mic, asteapta si tu macar 1 an sau 2 ani.

| NDC12 a răspuns:

O luna si astepti sa iti creasca bicepsul sa vezi nu stiu ce diferente, intr-o luna? Vroiai sa spui 6 luni-un an.

| Criss_1252 explică (pentru NDC12):

Inca un "destept" care se crede cine stie cine pe net. straight face
Eu am intrebat de fel de exercitii ar trebui sa fac. Nu te mai baga daca nu vrei sa ajuti omuwinking

| NDC12 a răspuns (pentru Criss_1252):

PAI DACA ESTI PROST. Fara suparare dar esti prost.

Eu ti-am zis frumos CE REZULTATE vrei sa ai intr-o luna? ITI ZIC EU, 0 rezultate! In 2 luni? La fel, 0 rezultate. Vrei rezultate? In sportul asta apar in cel putin 6 luni, sau cativa ani.

| Criss_1252 explică:

Bai desteptilor. pai daca voi faceti cate o grupa pe zi: luni biceps, marti triceps si tot asa, cate 3 exercitii a cate 3 serii. normal ca va dau rezultatele dupa juma de an sau mai mult.
Eu fac 3 grupa pe zi 2 zile pe saptaman (de ex. biceps, triceps coapse) cate cate 4-5 feluri de exercitii a cate 4-5 serii. Spuneam doar ca nu se vad ff bine rezultatele la biceps ca al celelalte grupe. (ps eu fac sala de forta de aproape 2 luni acum. pana acum faceam si forta dar rar cand eram la kick, asa ca gura daca nu stiti detaliile. nu va mai dati cu parerea aiurea)