| SyncMasterSA300 a întrebat:

Salut, de mult practic patinajul, dar pana acum nu stiu sa patinez cu spatele. Am observat la diferiti prieteni ca merg putin pana ajung la o viteza, si brusc se intorc cu spatele. Eu am incercat, dar nu mi s-a primit nicioodata, mereu cad pe jos si imi pierd echilibrul. Daca ar fi vre`o regula, un tutorial sau ceva de genu? Seriozitate = Funda big grin

Răspuns Câştigător
| Rau1Alberto a răspuns:

Si tu crezi ca acest lucru se poate invata peste noapte?
Nimeni nu neam inascut invatati,toti invatam.
Prin exersare poti domina tot ce iti dorest, ai cazut? te ridici!
Daca esti optimist, ai rabdare si exersezi, o sa vezi ca iti va iesi tot ce vrei!

| SyncMasterSA300 explică (pentru Rau1Alberto):

De acord (Ps: Optimist*) rolling on the floor

| Rau1Alberto a răspuns (pentru SyncMasterSA300):

Scuze smug dar am dat multe comuri in seara asta si am fost derutatlaughing

5 răspunsuri:
| Rau1Alberto a răspuns:

Salut,patinajul este ca si mersul pe role,cu toti sti asta.
Deci de ce nu ai incerca prima oara cu rolele? Dupa mine este mult mai usor, eu am reusit. Poate daca vei exersa cu rolele, vei invata repede si usor cu patinele.smug
Suces!

| Rau1Alberto a răspuns (pentru Rau1Alberto):

Succes*tongue soryy

| SyncMasterSA300 explică (pentru Rau1Alberto):

Nu mi-ai inteles gandul, patinez foarte bine, insa unica ce nu pot face, este sa manevrez cu spatele, insa mersi pentru raspuns.