| Bilii a întrebat:

Salut,deocamdata fac 5set cu 12rep de: dumbbel bench press | 5set cu 12rep de :dumbbel curls | 5set cu 12 reps de bench press dar cu haltera, si inca 5set cu 12rep de curls dar cu haltera (pe zi). Ajuta cu ceva? Voi avea rezultate? Imi ziceti alte exercitii? Sau sa raman pe astea?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Dar tu nu stii sa le scrii in romana? Ori scrii TOT in engleza, ori TOT in romana.

| Bilii explică (pentru Cosmin86):

Nu le stiu denumirea in romana

| carevaescu a răspuns:

Sunt mulți factori pentru a obține rezultate. Printre ele se află și alimentația corectă. Îți recomand să consumi zilnic 2grame proteină per kg greutate corp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Per total orice sport/miscare e buna, dar mai concret pentru ce sa fie bun?

| Bilii explică (pentru anonim_4396):

Sa pun masa musculara. Sunt skinny