| David3234 a întrebat:

Este ok daca iau 5 grame de creatina monohidrata pe langa cele 10 grame pe care le iau din gainer? (4gr pe 100 de grame, eu iau 210 grame, deci aproximativ 10 grame de creatina)

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu, iti fortezi rinichii inutil. iti ajung 10 grame pe zi.

| David3234 explică (pentru Cosmin86):

Doar ce mi-a venit creatina astazi, ce fac cu ea?laughing Sa iau mai putin gainer?

| Cosmin86 a răspuns (pentru David3234):

Sau astepti pana se termina gainerul. Nu expira prea curand.

| HadesSs a răspuns:

E prea mult, ai de ajuns in gainer.

| Kerre a răspuns:

Cum a zis si Cosmin86 fortezi degeaba rinichii, mai bine asteapta pana ce se termina gainer-ul si apoi poti incepe a lua creatina.

| combativul a răspuns:

Bossule iti zic eu sincer lasa creatina deoparte. ai putea sa iei dar rinichii, ficatelul se prajesc