| Marius66666 a întrebat:

Salut.Eu..sunt sportiv, am 100kg la 1.90 si mananc cam mult,si am un strat normal de grasime,am vene pe brate deci nu-s gras.Dar am stomacul foarte mare, mi se vede abdomenul cand incird dar cand imi las stomacul moale nu -mi mai vad "cocosul" de mare ce e. Pot scapa de ea sau va trebui sa tin de el cand ma duc la vreo piscina ca sa nu se vada?

6 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Te sfatuiesc sa alabsti, sanatatea ta este pusa in joc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sport faci tu de iti permiti inca sa-l faci la 100kg? M-as duce la un antrenor de la sala de fitness si i-as spune, ca vreau sa dau jos din burta, ca bicicleta, ca haltere, exercitii, vezi tu ce te pune, dar ceva trebuie sa faci inspre binele tau! ALtceva nu cred ca merita, gen liposuctie si etc, nu cred, totusi ai 1.90, dar mi se pare 100kg cam mult, 85 era ok, dar 100 nu.

| Marius66666 explică (pentru anonim_4396):

Nu-ti imagina ca arat cine-sti cum.Am doar stomacul mare, nu grasime, nu nimic.Am picioare de 65cm si probabil si oasele,

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marius66666):

Nu, tocmai mi-am imaginat burta lasata mai mult. Am mai vazut, nu esti singurul, asta este, sala, miscare, mancare fara grasimi, mai putine dulciuri, prajeli, altfel degeaba faci si sala sincer, ca nu te ajuta daca nu ai o alimentatie echilibrata. Legume si fructe mai multe, fara cafea, sucuri acidulate.

| presus a răspuns:

Alergare + Abdomene.

| tickey a răspuns:

Apucate de abdomene. Gras nu esti, esti doar putin plinut la burta, doar atat. Nu e mare tragedia.