| anonim_4396 a întrebat:

La skandenberg, stiti alte metode pentru a creste in forta in afara de flotari si tractiuni la bara?

Si ce mancaruri ar trebui sa mananc de obicei?

Funda.

3 răspunsuri:
| samiZiciPompier a răspuns:

Trebuie sa lucrezi antebrat, triceps, biceps, deltoizi, piept si spate. Din exercitiile tale lipsesc cele pentru antebrat, deci poti folosi o gantera sau flexoare.

| jonydd a răspuns:

Hmm pai sa vedem fara alea... pai pentru akandenberg ar trebui sa faci antebrate te ajuta foarte mult si mai ales la incheietura cea ce e ff important in skandenbrg daca ai o greutate ceva sau poti improviza cel mai bine ar fi sati lucrezi antebrat,biceps, triceps cat desprea mancare nu manca multe dulciuri si mai usor cu grasimea daca e cazul te sfatuiesc sa iei niste suplimente ceva natural cum ar fi batoanele proteice cu protenie te ajuta ff mult si sunt ff bune si costa doar 1, 2, 3 lei nu mai mult de la Redis.ro sper sa ajungi cel mai bun la skandenberg :d bafta! :d

| Cosmin86 a răspuns (pentru jonydd):

Batoanele proteice sunt bogate in carbohidrati, nu in proteine