| George021837 a întrebat:

Salut, fac sala și am o problema, ei fiind la liceu, e greu cu mesele pentru ca încep la 8 deci prima masa as putea sa o am la 7 diminenta dar problema e ca termin la ora 2 orele ce sa mananc sanatos pana atunci? Pentru ca vreau sa pun masa și nu mă încadrez cu orele și după trebuie sa merg la sala, Cum ar trebui sa procedez? Sau voi cum procedați?

3 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Pai daca vrei sa cresti in masa si sa mananci sanatos iti poti lua mancare la caserola majoritatea culturistilor asa procedeaza, oriunde ai fi ca esti la scoala in pauza ca esti plecat in oras cand trebuie sa mananci scoti caserola.Eu unul asa m-am obisnuit si u plec de acasa fara mancare :happy

| Yoyo12345 a răspuns:

Iti poti lua mancare la caserola nu ai treaba de colegii tu esti axat pe ceea ce faci deci nu ai treaba sau poti lua gen intre 2 felii de paine integrala piept de pui cu un ardei sau muschi cu ardei si un pic de salata

| Kerre a răspuns:

Cel mai simplu si usor mod ar fi sa iei mancare in caserola cum fac multi, asta te va ajuta sa nu ramai flamand si iti va da si un "boost" de energie pentru parcursul intregii zi. Ti-as recomanda sa mananci o masa buna de dimineata.