| Robertmihai133 a întrebat:

Salut. Fiolele de testosteron enantat se pot bea? Au același efect? Se întâmplă ceva diferit daca le bei? Vreau răspunsuri strict pe întrebare. N-am nevoie sa-mi zică nimeni că nu-i bine sa consum" steroizi "

8 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Citeste indicatiile de consum, asa e cel mai intelept, nu sa cauti tu noi metode de administrare.Dar na, faci cum doresti.

| Robertmihai133 explică (pentru dullcat):

Pai e evident că i soluție injectabila, dar voiam să știu dacă merge băut și să nu-mi fac rău singur.nu are cine sa mi facă injectia și am înțeles că i periculos s o fac singur

| Cosmin86 a răspuns (pentru Robertmihai133):

Ai minim 10 ani de sala? Bagi MINIM 1500 de lei in alimentatie?
Sau esti doar un pampalau cu 2-3 ani amarati de sala, care vrea si el stero?

| N0xEterniS a răspuns:

Se poate bea, probail o sa ai dureri de burta, dar din pacate testosteronul o sa fie distrus de procesul digestiv. Nu o sa aiba efectul dorit.

| BBB1923 a răspuns:

De unde ai cumpărat testo, Dupa net (steroizi originali etc )? Majoritatea dupa net si fake-URI.

| Robertmihai133 explică (pentru BBB1923):

Pe astea le am primit, dar am luat și după steroizi originali. zici tu că s fake? Ai folosit? Știi un site mai bun?

| BBB1923 a răspuns (pentru Robertmihai133):

Normal asa ceva nu se gasesc pe situri, daca cine tii le-a dat le-a dat daca le-a luat tot dupa net nu sunt 100% originale.trebuie sa fie uleioase si închise la culoare. Am avut dar cand am fost in alta tara.

| Robertmihai133 explică (pentru BBB1923):

Din cate am văzut oamenii sunt mulțumiți de testo după steroizi originali.cică ar fi substanțe legit.mi am făcut i fiola în umăr intra muscular și s-a asimilat foarte bine. fara umflături sau durere