| AdrianCasper a întrebat:

Salut
Ieri m-am dat pe skate pentru prima oara si ma tineam de un gard pentru a da ollie, dupa un timp mi-a fugit skate-u si m-am dus cu picioarele in fata iar cu mana dreapta am cazut de ciment m-am riditcat repede si am miscat-o dar nu ma durea apoi a inceput sa ma doara (in partea dreapta a incheieturii unde e degetul mare.Nu s-a umflat nu e mov dar parca e un pic mai mare decat stanga nu stiu.
Aseara am dormit fara probleme fara febra si nimic.
E ceva grav? CE sa fac? Pot spune ca am avut multe rupturi, fracturi la cot si nu sunt ingrijorat si nu prea simt durerea pentru ca practic fotbal de 4 ani

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Nu cred ca e nimic grav laughing.

1 răspuns: