| Ionut231312 a întrebat:

Salut, imi poate recomanda cineva niste casti pentru sala pana in 100 de lei? Ma intereseaza sa nu cada din urechi foarte usor(sa aiba un suport ceva) iar sunetul sa fie unul bun(cel mai bun in acest pret)

Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Castile sunt pentru ascultat muzică nu pentru sală.

| Ionut231312 explică (pentru darrio2007):

Si atunci de ce toata lumea le foloseste la sala? Muzica te ajuta, te stimuleaza, eu ma descurc mult mai bine sa lucrez in timp ce ascult muzica insa castile actuale mi s-au stricat si doresc ceva mai bun... acum, daca nu ai un raspuns care sa ma ajute, mai bine nu mai comentezi, mersi! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Ionut231312):

Trebuia sa scrii „pentru ascultat muzică la sală"

| Ionut231312 explică (pentru darrio2007):

Se subintelege...