| RaduGabriel123 a întrebat:

Este bun acest program pentru sala? Daca nu este bun as vrea alte idei, pe 4 zile de la cei ce se pricep mai bine. Am aproximativ 45kg si 1.61 inaltime. Vreau sa pun masa musculara. Dau funda!

Luni: piept+umeri

Marti: pauza

Miercuri: abdomen+picioare

Joi: biceps+triceps

Vineri:pauza

Sambata: spate+trapez

Duminica: pauza

10 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Destul de bun antrenamentul pentru un incepator

| DiannaDia a răspuns:

Este destul de ok, însă roagă și instructorul să te supravegheze. Le faci, însă trebuie să le faci și bine.winking

| RaduGabriel123 explică (pentru DiannaDia):

Am scripeti, banca, bara si gantere acasa, fac cu fratele meu in fata oglinzi. happy

| Cosmin86 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Bara de tractiuni ai?

| RaduGabriel123 explică (pentru Cosmin86):

Da.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Ok, atunci ai ce-ti trebuie.

Acum sa ai grija la ce mananci ( e de 3 ori mai important decat antrenamentul ). Cate fripturi mananci pe zi?

| RaduGabriel123 explică (pentru Cosmin86):

Pai mananc cam o data pe zi inainte de scoala piept de pui. Pe la ora 12.

| Cosmin86 a răspuns (pentru RaduGabriel123):

Serios? Si vrei sa pui muschi?

Eu mancam de 5-6 ori pe zi piept de pui + 50 de oua / saptamana ca sa pubn muschi?

Cu 1 masa pe zi... mai bine te apuci de sah!

Nu poti sa pui muschi mancand ca o domnisoara schiloada.

| AdyColt a răspuns:

E foarte bun

| 187VLAD a răspuns:

E ok, dar fa si antebrat
si nu uita ca e mai important cum executi antrenamentul, decat programul in sine..ala devine important ceva mai tarziu, dupa ce inveti sa executi fiecare exercitiu bine