| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut, la inceput de an m-am apucat de slabit. Am slabit 18 kg pana prin iulie dupa am stagnat, prin septembrie mi-am dat seama de ce. Am inceput o perioada de mentinere si de atunci pana acum nu am mai prea facut sport si am mancat cam tot ce am vrut (luna asta am mancat mai mult). Oricum nu m-am ingrasat dar intrebarea mea e pot slabi (in ianuarie ma apuc din nou) cam in 3 luni 18 kg? Tin sa mentionez ca am slabit de la 105 la 88 si acum vreau la 70 dar am auzit ca cu cat ajung mai aproape de obiectiv mi-e tot mai greu. Oare o fi adevaray?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oho, ai reuşit 18kg in şapte luni! Eşti bun, spune-ne şi nouă cum ai reuşit, serios. Si dacă chiar ai reuşit ceea ce spui, metoda să fie aceeaşi. Nu schimbi nimic dacă e câştigătoare (metoda)

-- sărbători frumoase --

| Aoxkajcjw explică (pentru sierra1):

Frate eram la inceput nu stiam multe despre asta nu stiu de ce toti ma luati la misto

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

"nu stiu de ce toti ma luati la misto"

am vorbit la modul cel mai serios - dacă ai reuşit ce ai scris, ţine-te de metoda adoptată. Dar spune-o şi altora, la fel de serios!

| Aoxkajcjw explică (pentru sierra1):

Si nu in 7 luni in 4. dupa nu am mai slabit

| sierra1 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

"la inceput de an ...am slabit 18 kg pana prin iulie" - dacă inceputul de an e ian, până in iulie, sunt 7.

Dacă sunt 4, cu atât mai mult, DĂ-NE metoda

| Aoxkajcjw explică (pentru sierra1):

Am gresit.