| diteradrian a întrebat:

la multi ani >tuturor,Stie cineva daca cu flotari se poate mari pieptul, in special partea de jos a pieptului? si daca da...cu ce fel de flotari.mersi...

Răspuns Câştigător
| ThisSummerIsZu a răspuns:

Incearca flotari pe niste scaune adica sa te folosesti de pat si de scaune. pui picioarele pe pat si mainile pe scaune incat cand faci flotarea pieptul sa il lasi cat de jos poti intre scaune. big grin sper ca ai inteles

4 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Da,flotarile ajuta pentru piept happy

| Lipsa47 a răspuns:

Da se mareste piptul!
Pentru a se latii trebuie sa tii mainile cat mai mult intinse in lateral.
Iar cand nu va mai fi nevoie de greutatea corpului tau poti folosi o haltera!