| Heujuer a întrebat:

Suna cam ciudat. Am făcut flotari câteva luni și făceam febră la antebraț,umeri,spate, la piept nu. Am făcut sala 7 luni,mi-am dezvoltat pieptul iar acum după ce fac flotari fac febră in zona de deasupra pieptului, nu știu cum se numește -parte inferioara poate. Sa înțeleg că înainte nu aveam mușchi deloc în acea zonă?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Ba aveai dar nu erau asa dezvoltati! dar nu de aceea faci febra, ci pentru ca faci efort fizic dupa o lunga perioada de odihna sa zic asa... daca vei continua, dupa aproximativ 1 saptamana va trece acea febra musculara si nu vei mai face febra doar daca te vei forta mai mult ca de obicei! Bafta!