| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
La sala cata pauza trebuie sa iau intre exercitii? dar intre serii?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu m am lamurit sad

| Alexandru98 a răspuns:

30 de secunde între exerciții
că după aia te lenevești

| BracKMyhay95 a răspuns:

Intre serii se ia cam 45sec-1min iar intre exercitii 1-2min cam asa nu mai mult.

| UnCorpSanatos a răspuns:

Intre serii daca mai mergi cu cineva la sala (in doi este ideal) dupa ce el isi termina seria sa te pregatesti sa iti faci si tu seria nu mai mult de 60-90 de secunde intre serii daca lucrezi cu greutati pentru masa musculara si pana la 5 minute intre exercitii in functie de cat de solicitante iti sunt antrementele/repetarile/greutatile etc.

| NoOne18 a răspuns:

15-45In ambele.

| BeYourSelf7 a răspuns (pentru NoOne18):

Scuze ca ma bag peste intrebarea ta Alex, dar 15-45 minute?

| FitMonkey a răspuns:

1 minut inter serii
2-3 minute intre aparate
bft

| EmiiLoveYou a răspuns:

Depinde cu ce fel de aparate lucrezi, daca lucrezi cu ceva mare obositor trebuie mai mult, daca sunt niste haltere usoare sau ceva care nu te oboseste prea mult mai putin. Depinde cum te smti tu.

| davyams a răspuns:

Cat vrei tu laughing