| klau95 a întrebat:

M-am cam saturat sa trag de fiare vreau si eu sa fac un sport fain sa-mi petrec timpu. Ce sport imi recomandati la 17 ani? mentionez ca vreau sa mai cresc in inaltime.
Eu vreau sa-mi zica mai mult cei care au practicat deoarece, o sa-mi ziceti doar ce stiti si nu e totu adevarat.

6 răspunsuri:
| SpaNu88 a răspuns:

Inotul este cel mai complex sport, folosesti toti muschii corpului

| klau95 explică (pentru SpaNu88):

Desi nu stau bine cu inotu o sa incerc sa invat.Dar sper ca ce-i de acolo se vor ocupa sa ma invetze sa inot.

| slapnenorocit a răspuns:

Baschetul si handballul ajuta mult.

| ZyReXe a răspuns:

Inot-pentru a face muschi la picioare,spate, abdomen

Bachet-pentru muschi la maini, te ajuta sa cresti in inaltime, muschi la picioare

Handball-Muschi la picioare, inaltime, muschi la maini

Voleyball-mai mult la abdomen

Si cam atat sper ca te-am ajutat

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Mai daca vrei un sport fain si vrei si sa mai cresti an analtime ia basketul adica basket e tare man

| LexiiRufus a răspuns:

Heiihappy Eu de la varsta de 10 ani am practicat bascket si am crescut mult. apoi m-am apucat de volley..Mentionez ca volleyul iti face corpul frumos(talie, etc.)Eu am 14 ani si am 1, 72. Poti sa mai faci si handball. Sper sa te ajuthappy