| xToKio a întrebat:

Ma numesc George, am 19 ani si am 63 kg.
Am facut rost de suma de 500 ron, si mi-am comandat 2 cutii de proteine super mass gainer de la dymatize de 4.5 kg fiecare.
Ce exercitii pot face acasa pentru a dezvolta o masa musculara semnificativa facand exercitii doar acasa?

Răspuns Câştigător
| y0nutz3ly a răspuns:

Mai bine mergi la sala se simte foarte multwinking

8 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu ai luat proteine ai luat CARBOHIDRATI

Uita-te singur la continut, au 25 % proteine si 60 % carbohidrati.

Tu nu stii nici macar ce cumperi?

Răspuns utilizator avertizat
| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Suplimentele nu sunt pentru exercitii acasa, adica nu cred ca ai sa faci un antrenament destul de solicitant incat sa ai nevoie de suplimente.
Pe de alta parte, wheight gaineru e f bun, l-am testat, si merge bine

| Wehes a răspuns:

Proteine : Lapte, branza, oua, peste, carne, soia si unele legume.
Ce ti-ai comandat tu este un GAINER. ( mai multi carbohidrati decat proteine )
Antrenamentul de acasa nu se compara cu cel de la Sala.
Daca te antrenezi acasa nu are rost sa consumi suplimente. Si daca incepi sa consumi sa nu te astepti sa ai rezultate uriase dupa 1 luna, suplimentele alea trebuie consumate luni bune.

Răspuns utilizator avertizat
| xToKio explică:

Ce exercitii pot face pentru a dezvolta o masa musculara semnificativa facand exercitii doar acasa? * Scuzati modul gresit de exprimare