| Ady7 a întrebat:

Salut, merita sa ma apuc de fotbal la varsta de 13 ani, pana acum nu am jucat legitimat la niciun club dar stiu sa joc si am ambitie...Va rog raspuns urgent

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Sigur ca merita.

| sk8punk a răspuns:

Ba esti nebun ca fotbalu nu-i o meserie buna nu asculta pastia ei sunt gelosi ca nu stiu sa joace fotbalu e o mesrie banoasa care iti aduce si faima

| Bogdim0t a răspuns (pentru sk8punk):

Nu cred că e neapărat de o meserie, dacă îți place ceva nu ți cont de câștig

| xt9000 a răspuns:

Da

| KaterinaPetrova a răspuns:

Daca iti place apuca-te insa doar ca un hobby. nu e bun ca meserie pentru ca oricine stie fotbal, axeaza-te pe altceva mai binehappy

limbi straine, informatica, mate

| BogdyBogdan a răspuns:

Nadal a jucat fotbal pana la 16 ani, cand s-a apucat de tenis.

| Any25 a răspuns:

Da, merita! Eo am facut tenis de masa desi nu stiam, dar am ajuns departe. Eo zic ca merita, asa ca apucate de fotball.

| RobYnRobYn a răspuns:

Din cate vad eu la scoala...esti cel mai cel dintre toti baietii happy asa ca lasa scoala (da-o-ncolo)ca daca vrei sa faci ceva in viata trebuie' sa stii mai ales practica nu si teorie.Ok, viata de fotbalist nu-i chiar extraordinara, dar ai din ce trai si ai macar sa mai pui de pe-o luna pe alta big grin Ne vedem la scoala tongue

| RobYnRobYn a răspuns:

Iti sugerez ceva: fi si tu mai activ pe-aici... happy

| Disstrict a răspuns:

Ori ce scop merita dar cu fiecare sport trebuie sa te gandesti din timp ca iti va manca niste ore pe zi ca va trebuii sa faci un efort mai mare cu timpu si plus daca esti un om care se plictiseste repede nu ar fi indicat sau genu de om instabil care azi vrea ceva maine altceva sunt de acord cu fotbalu si cu ori ce sport atata timp cat ai ambitie vrei sa faci asa ceva si te gandesti si la restul nu numa la sport fiindca totusi ai o viata si nu se bazeaza toata viata pe un sport.