| anonim_4396 a întrebat:

Mi -ar placea sa aud povestioare despre fete care au avut vointa sa slabeasca,ba chiar sa aiba un abdomen cu patratele! si mi-ar mai placea sa mi zzica secretul, cate abdomene trebuie sa fac? nu il vreau intr-un timp record, garantez ca o sa depun orice efort ar fi. cam in 5 -6 luni as vrea.deocamdata sunt in proces de slabire, mai am vreo 5-6 kg de slabit. mai am o problema..sunt grasa in coapse si fund,cum as putea sa mi le subtiez? pentru ca da si senzatia aia ca am picioarele scurte si lata in fund si nah, e urat si pe deasupra sunt si mica de inaltime, am 1.61! astept raspunsuri si multumesc anticipat!:*

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sala.flotari,abdomene,exercitii pentru brate.bea multa apa si mananca fructe.redu dulciurile, painea, pastele, cartofii tot ce e fainos si se depune.nu manca dupa ora 7 seara si daca totusi simti ca nu mai poti mananca si tu ceva usor

| Rawrrr123 a răspuns (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Flotari, exercitii pentru brate? Cu ce scot daca ea nu are nevoie de piept si brate? mai bine in timpu` ala alearga pe banda si consuma mai multe calorii

| Rawrrr123 a răspuns:

Pai, abomenul in mare parte se face in bucatarie, deci daca ti o dieta continua cu ea pana obtii rezultatele dorite. Exercitii pentru abdomen cauta pe net, gasesti destule si incearca sa faci odata la 2 zile. Pentru coapse si fese fa aerobic, pilates, bicicleta, alergare.