| HuSeGa05 a întrebat:

Salut, oameni buni! Este vorba de sport. Spuneti-mi si mie, va rog... Cum sa imi fac rotile de la patinele cu rotile (ca sa nu intelegeti rolele de la masini) sa nu mai scartaie? Stiti voi, sunetul ala... Daca as putea sa inregistrez. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| me4u a răspuns:

Salutare! in general rulmentii sunt cei care scartaie mai ales daca ai trecut cu rolele prin apa sau te-a prins o ploaie. Poti sa ii schimbi cu unii noi sau cu un set roti+rulmenti daca si rotile sunt uzate. Gasesti la www.skates.ro tot ce iti trebuie;)

1 răspuns: