| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut
Programul meu de sala e cam asa
Luni-piept cu biceps
Marti- scandenbeg si dupa aceea picioare
Miercuri pauza
Joi spate triceps
Vineri umeri cu trapez
In primele doua zile as vrea sa faceti o exceptie voi cei care va pricepeti nu stiu daca e bine ca luni sa fac biceps si marti scandenbeg dupa care picioare.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ribak a răspuns:

Stai linistit ca nu nicio problema daca faci scandenberg dupa ce faci bicepes. Din contra, muschiul e mai solicitat si o sa se dezvlote mai repede (ca oricum tu il antrenezi doar o data pe saptamana prin programul pe care il ai)
Bafta!

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru ribak):

Da dar bicepsul il fac luni si am febra musculara.si scandenbeg fac marti, de la 4 si picioare fac tot marti imediat dupa ce am terminat antrenamentul la scandenbeg.E bine ce fac?

| ribak a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Da, e bine. Si ca sa nu mai ai febra fa-ti incalzirea cu greutate mai mica, deexemplu daca faci flexii cu bara Z cu 25 de kg, fa incalzirea cu 10.