| BracKMyhay95 a întrebat:

Salut.Puteti sa imi spuneti un antrenament pentru sala de 4 zile care sa fie toate grupele musculare incluse?

4 răspunsuri:
| dustru a răspuns:

Ei,poc! programele pentru antrenament nu se fac asa cu ochii inchisi, depinde de virsta, pregatirea fizica la moment, si scopul urmarit de tine.Si apropo este recomandat sa fie doar 3 zile de antrenament, in 4 pur si simplu devii un biftec neconsistent.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dustru):

Nu chiar, si cu 4 poti obtine rezultate foarte bune. 3 zile e recomandat la inceput, in primul an de antrenament.

Dupa cativa ani poti face si 4 zile, chiar 5, cel mai bun program este considerat cel de 5 zile dar trebuie sa ai o conditie fizica buna, alimentatie, odihna, etc. ca altfel te supra-antrenezi usor

| FitMonkey a răspuns:

Ziua 1: piept abdomen
ziua 2: biceps umeri
ziua 3: spate trapez
ziua 4: picioare triceps
bftwinking

| dragosvalentin69 a răspuns:

LUNI: piept+umeri.
MARTI: spate.
Joi: picioare.
VINERI: biceps+triceps+antebrat+abdomen.