| mihai4000 a întrebat:

am facut antrenament la sala timp de 4 luni si mi-am antrenat toate grupele musculare in afara de picioare, ce dezavantaje am acum?

Răspuns Câştigător
| AntrenorFitness a răspuns:

Dezavantaje foarte mari, fiind cea mai mare grupa musculara. Daca nu antrenezi picioarele, nu vei avea nici la celelalte grupe musculare progresul maxim pe care-l poti atinge.
Aceste lucruri le vei vedea pe parcurs, in 4 luni abia ai apucat sa faci cunostinta cu aparatele din sala...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Atata timp cat poti merge nu ai nici un dezavantaj.Vor fi mai putin dezvoltate muscular decat restul.Asta nu inseamna ca ti-ai dezvoltat prea mult celelalte grupe musculare.4 luni este prea putin ca sa vezi diferenta.

| Cosmin86 a răspuns:

4 luni = apa de ploaie

trage 4 ani si apoi intreaba.

p.s. : cand nu antrenezi picioarele esti ceea ce se numeste un "gym IDIOT"

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Nu mai da raspunsuri care nu au sens

| Cosmin86 a răspuns (pentru mihai4000):

Ce pot sa raspund la o asemenea intrebare de 2 bani.

| mihai4000 explică (pentru Cosmin86):

Atunci nu mai raspunde la intrebarile mele