| Shadow07 a întrebat:

Salut de cateva zile m-am apucat exercitii pentru pectorali dupa un program bine stabilit facut acasa fara gantere sau alte chestii doar greutatea corpului sunt sanse sa -mi creasca pectoralii sa se formeze (sa se vada intr-un cuvant) vreau sa fac acest program timp de 3 ori pe saptamana luni miercuri si vineri apoi pauza si de la capat tinand cont ca fac si inot 1 sambata! Am un tel bine stabilit nu vreau sa ma las timp de 8 saptamani cred ca ma ajuta si inotul

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Maxim 2 ori pe saptamana, crezi ca daca faci de 3 ori pe saptamana o sa creasca mai repede sau mai mari?
Gandesti total gresit.

| Shadow07 explică (pentru Goldenboy97):

Nu cred ca mai mult inseamna mai bine dar asa spune acel program sa fac de 3 ori pe saptamana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inotul ajuta foarte mult. Ar trebui sa-l faci mai des decat o data pe saptamna.