| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Stie cineva cum imi pot dezvolta muschii de la picioare? Adica sa imi ziceti niste exercitii eficiente si rapide daca se poate. happy

Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| FarrellBull a răspuns:

Salut Seby
daca ai bicicleta, foloseste-o in fiecare zi, cel putin 30 minute.
daca obosesti nu te da jos de pe ea, relaxeazate si incearca sa continui drumul, forteaza-zi picioarele in unele zone si sa nu mergi cu cea mai mica viteza, adica foloseste treptele mari ('foaie' si pinion).
sfatul meu, e 'natural'
cel putin la mine a functionat, acum am muschi foarte mari, nu port pantaloni scurti pentru ca ma tot intreaba lumea ce am patit la picioare de sunt asa umflate laughing

5 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Mergi la sala si foloseste aparatele pentru picioare. daca nu fa genoflexiuni muuulte si jogging

| AddaSunnii a răspuns:

Muuuuuuuult fotbal happy

| lung10 a răspuns:

Aproprieti calcaiele departeaza varfurile si ridicate pe varfuri de 150 ori vei simti o caldura in muschi

| TheAnswerMan a răspuns (pentru lung10):

Eu am obosit la 30 rolling on the floor dar sa fac de 5 ori mai mult
rolling on the floor