| Valentin_Daniel_1992 a întrebat:

Sunt Daniel si am 22 de ani, in trecut am facut sport aprximativ 6 ani dar pe la 20 de ani m-am lasat si am inceput cu berea gratarul si prietenii. Inevitabil au inceput sa apara kg in exces. Acum vreau sa reincep actvitatea sportiva si sunt curios daca cineva a folosit un supliment alimentar care sa fie de ajutor pentru slabit intr-un regim.Voi face antrenament intensificat in fiecare zi timp de 1h:45 min antrenament de kikbox apoi 1 ora sala/fitnes Mentionez ca am 1, 85 si aproximativ 97 kg. As vrea sa ajung pe la 91 kg pana la sfarsitul lunii martie....acum am nevoie de cateva sfaturi.Cineva a recomandat sa folosesc l-carnitina. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Desigur ca L-carnitine te ajuta sa slabesti dar eu in perioadele de definire am folosit BSN Hyper Shred si Animal Cuts.Sunt niste suplimente de inalta calitate si le recomand cu placere.

| Valentin_Daniel_1992 explică (pentru SiLaS):

Bine ca mai sunt si oamenii cu maniere care stiu sa dea un raspuns adecvat. Multumesc. o sa incerc animal cuts

| SiLaS a răspuns (pentru Valentin_Daniel_1992):

Nu ai pentru ce, te astept si cu alte intrebari legate de sport!