| gmxromania78 a întrebat:

Salut, sunt in a 8-a si nu stiu bine fotbal, adica am emotii cand vine mingia la mine, ce sa fac sa nu mai am?

12 răspunsuri:
| alexandru123456alexandru a răspuns:

Trebuie sa te calmezi si te uiti unde iti sunt colegi de echipa si le dai pase asa eram si eu dar in a 7 acum sunt in a 9 si sunt in echipa liceului si vreau sa ma mut la buc la un liceu sportiv sa dau probe la o echipa din Bucuresti

| DrunkenRat a răspuns:

Practica, practica, practica. happy Toti oamenii au asa probleme cand incep ceva, dar trece cu timpul si daca nu vrei laughing).

| MoneyMoney a răspuns:

Fă-te suporter mai bine! tongue

| gmxromania78 explică (pentru MoneyMoney):

Iar tu?

| MoneyMoney a răspuns (pentru gmxromania78):

Ce-i cu mine copile!?!? happy

| AlinaEremiaOficiall a răspuns:

Pai ar trebui sa exersezi ...roaga pe cineva sa te invete si sa exersezi mult acasa unde nu e nimeni sa te vada si nu uita trebuie sa te calmezi sa fi concentrat...big grin de ex eu sunt fata si stiu sa joc footbal si imi place big grin ba chiar am fost la o competitie in arad si am luat locul 1 big grin ( fotbal cu fetele ) big grin

| kosti99 a răspuns:

Doar trebuie sa fi relaxat ce se poate intampla dora nu te omoara daca o perzi

| adelinutu1 a răspuns:

Salut! eu sunt a IV-a si driblez unul de a x-a, cand vine mingea la tine uite-te dupa coechipieri sa le dai pasa sau centrare, pentru a sti fotbal trebuie mult antrenament, nici mie nu mi-a fost usor sa ajung la nivelul asta

| alexandru123456alexandru a răspuns (pentru adelinutu1):

Ba baitule nu exagera poate esti bun dar nici chiar asa.ai gasit unu de a 10 care nu are habar de footbal si ai trecut de el si vrei sa zici acum ca ii faci pe toti.de unde esti sa vedem daca treci si de mine laughing))poate facem un footbal

| adelinutu1 a răspuns (pentru alexandru123456alexandru):

Poate ca de tine nu trec dar stiu sa joc fotbal foarte bine laughing) chiar azi la fotba am dat de doua ori cu capul si mingea s-a dus in bara laughing))

| romarioboss a răspuns:

Sa fi relexat si sa te uiti pe tot terenu la cine ai putea pasa.Si cu timpu ai sa te inveti

| Sitarus_Sergiu_1993 a răspuns:

Frate e simplu.Te concentrezi asupra mingii si uiti detoata lumea.Dar ideea e sa iti placa fotbalul big grin