| Hopeless a întrebat:

Salut,sunt un fan wwe iar luni l-am revazut pe brock lesnar si mi a adus aminte de un meci brock lesnar-triple h si arbitru era shawn michael,insa nu imi aduc aminte evenimentul la care a avut loc acest meci si as dori sa ma ajutati, 2011-2012 a fost iar dupa acel meci triple h s a retras oficial daca nu ma insel.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că faci o confuzie. Triple H a avut meci cu Brock Lesnar doar la SummerSlam 2012, atunci HBK a spus că va sta în " colţul " lui Triple H, însă cu o săptămână(parcă) înainte de PPV, Lesnar l-a prins în kimura lock pe Shawn rupându-i acestuia braţul(kayfabe), iar Triple H a rămas cu colţul gol.

Meciul în cuşcă, unde HBK a fost arbitru, a fost cel de la WrestleMania 28, unde Hunter l-a întâlnit pe Undertaker.

3 răspunsuri:
| Alex1997fun a răspuns:

Cred ca este Summerslam 2012(nu sunt sigur)

Sper ca te-am ajutat

| Hopeless explică (pentru Alex1997fun):

Nu,intreadevar s-au batut si acolo insa nu asta e meciul in care shawn e arbitru, era bataie in cusca...

| Hopeless explică (pentru anonim_4396):

Mersi,acum realizez confuzia, si alex a raspuns corect insa tu m ai lamurit happy mersi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hopeless):

Cred că faci o confuzie. Triple H a avut meci cu Brock Lesnar doar la SummerSlam 2012, atunci HBK a spus că va sta în " colţul " lui Triple H, însă cu o săptămână(parcă) înainte de PPV, Lesnar l-a prins în kimura lock pe Shawn rupându-i acestuia braţul(kayfabe), iar Triple H a rămas cu colţul gol.

Meciul în cuşcă, unde HBK a fost arbitru, a fost cel de la WrestleMania 28, unde Hunter l-a întâlnit pe Undertaker.