| metinaru22 a întrebat:

Am 11 ani si nu stiu cum sa slabesc ...Am 34 de kg dar am burta cam mare.Cum pot sa scap de ea?
P.S:Am incercat:gantere, dieta!

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Alergare ai incercat? Daca nu, incearc-o laughing

30-40minute alergare usoara pe zi.

| BracKMyhay95 a răspuns:

Pentru ce iti faci griji acum de cum arati? Adica totusi esti copil nu ai relatii de durata (daca ai macar), prietenii te accepta acum asa cum esti....Totusi voi cei din generatia super tanara aveti in cap numai PC, Aratatul bine... in loc sa va petreceti copilaria jucanduva, distrativa ca intr-o zi o sa regretati asta. Lasa muschii ca ai timp pana la 20 de ani sa te faci mare.

| dyk3yy a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Foarte bun raspunsul tau! Felicitari happy

| dyk3yy a răspuns:

Nu ai de ce sa slabesti, esti deja cam slab.