| Mickey05 a întrebat:

Am 13 ani 1.65 si 55kg...Imi convin picioarele adica acolo am muschi, dar nu imi place trunchiul, adica e moale si nu e bine facut. Stiti voi.Si ma intreb daca ar fi bine sa mananc mancare care ingrasa si sa fac abdomene zilnic pentru a face muschi mai greu sau sa mananc sanatos si sa fac muschi mai repede? Sau macar pot face muschi daca mananc mancare care ingrasa si fac abdomene zilnic? Spuneti-mi care ar fi cea mai buna varianta

2 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Cea mai buna varianta ar fi sa faci orice alt sport, sa mananci sanatos si sa stai dracu linistit ca esti pe langa cu tot ce tine legat de alimentatie si masa musculara.
Ai 13 ani, pana la 15-16 o sa vezi o schimbare uriasa.