| YoLoSwaGar a întrebat:

Am 14 ani, si imi place foarte mult sa merg la piscina in timpul veri.
In ultimul an m-am ingrasat foarte mult si acum imi e rusine sa merg la piscina.
Cauza din care m-am ingrasat e din cauza Calculatorului si Dulciurilor happy Nu prea mai am prieteni in tara asa ca n-am cu cine sa ies la o pizza un joc stiti voi cum e.

Si as vrea sa slabesc RAPID, sunt dispus sa fac orice (NATURAL)...
Imi puteti spune un secret de slabit rapid sau o dieta!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai te duci la piscina si inoti, inoti mult si asa faci si ce iti place si slabesti

| YoLoSwaGar explică (pentru suntserios):

Pai, da, dar faza e ca mai merg si cu colegi si cu fete si na daca rad de mine?

| YoLoSwaGar explică (pentru suntserios):

Pai eu ma mai duc cu prieteni cu fete la piscina si na daca rad de mine ca sunt GRAS! happy Anul trecut nu eram asa!

4 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Sport... foarte mult sport.

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

Renunta la dulciuri faci miscare zilnic peste o jumatate de ora mananci multe fructe si verdeturi dar sa nu elimini painea si carnea bei apa. poti sa incepi cu exercitii simpleapoi treptat cresti numarul seriilor.gasesti pe youtube.ai de unde sa ti alegi