| ALEXXSS a întrebat:

Sal TPU am o problema cu parinti :Mie imi place foarte mult fotbalul cand joc simt ca toate problemele sau rezolvat ma simt nemaipomenit eu vreau sa ajung fotbalist, dar parintii mei ma obliga sa mizez pe Carte ce pot face sa ajung la o echipa mare?
(scuze pentru categorie)

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Parintii tai ar trebui sa-ti respecte dorinta, la urma urmei e viata si viitorul tau in joc

| Youcandoit a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa vorbesti cu parintii tai, explica-le ca viata ta e pe teren si doar pe teren si ca sa ajungi la o echipa pentru inceput te poti inscrie la un club de fotbal cu noroc si talent poti fi ales pentru diferite echipe si e un inceput restul depinde doar de cat de bine joci.

| ALEXXSS explică (pentru Youcandoit):

Intr-un an am ajuns la 900 de goluri la o echipa din B problema e ca mama si tata tu inteleg ca ador sa fiu pe teren(la 6 ani aia mari de 19 ani imi zceau Troianu by la Bolon :X)am un atak mortal si cred ca e demn sa ajunga in liga 1

| Youcandoit a răspuns (pentru ALEXXSS):

UAU super pai daca esti asa de bun chiar trebuie sa vorbesti cu parintii tai ar fi pacat sa se ăiarda un asemenea jucatorwinking

| ALEXXSS explică (pentru Youcandoit):

Eo vr sa plec la Severin si sa incerc acolo daca nu pot incerc sa merg la Viitorul sau la Csm

| Youcandoit a răspuns (pentru ALEXXSS):

Conteaza ca te sustin, nu dai si tu funda?happy