| GHanzo a întrebat:

Am 15 ani, 58 kg si m-am apucat de sală pe 2 August. Daca as face sală un an as ajunge la 92 de kg? Țin sa menționez ca lucrez intensiv.

5 răspunsuri:
| sorinake a răspuns:

Salut,
Iti recomand ca si suplimente dupa sala proteina celor de la Myprotein.ro, mai exact "Impact Whey Protein". Eu il folosesc de cateva luni.
Iti recomand prima luna sa iei punga de 1 kg iar ca arome ai o varietate foarte mare (mie aroma de ciocolata naturala imi aduce aminte de copilarie :D )

Proteinele ajuta la cresterea, repararea si mentinerea tesutului slab, fiind astfel considerate ca un element esential pentru cresterea in masa musculara.

Link catre site https://www.myprotein.ro/referrals.list?applyCode=MIHAI-RKE&li (este link de afiliere urmand ca eu la urmatoarea mea comanda sa primesc un mic discount iar tu primesti 25% discount la prima comanda)

Spor la tras de fiare;)

| GHanzo explică (pentru sorinake):

Exista o problemă. Eu nu sunt in România, sunt in Franța, depinde ce proteine găsesc aici.

| sorinake a răspuns (pentru GHanzo):

GHanzo, firma mama a celor de mai sus este din Anglia. Ma interesez sa vad ce informatii gasesc si te anunt.

| sorinake a răspuns (pentru GHanzo):

Gata.
Uite : https://fr.myprotein.com laughing

| PIPER23 a răspuns:

Nu ai cum sa ajungi la greutatea aia. Daca pornesti cu mentalitatea asta, o sa te lasi repede cand o sa vezi cum sta treaba cu "cresterea muschilor".