| MrAnonym a întrebat:

Am 16 ani, 75kg,1.83m inaltime.Ma ocup de 8 ani cu sportul, Acuma practic fotbalul de 5 ani si merg la sala.La sala ridic mai mult decit greutatea mea.Sunt inalt si slab.Corpu meu in mare parte e acoperit doar din muschi, nu am pic de grasime.Din pacate muschii mei nu prea se observa.Maninc mult,am incercat pastile care contine bere sa ma ingras,nu a mers. Vreau sa ma ingras si dupa sa fac tot in muschi.M-am gindit sa iau proteine, dar multi zic ca e daunator la 16 ani.Ce sfaturi imi dati sa ma ingras.

Răspuns Câştigător
| ravendem a răspuns:

Http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=953

Aici ai siteul! protein90 se numeste de la ironmax! sunt 9 tipuri de proteina in el. cand vei bea acestea se for asimila in cascada treptat care este excelent pentru tine! este cel mai ieftin pret... niciunde altundeva nu gasesti la pretul acesta! sunt 94 de portii! /la 2 porti pe zi te tin 47 de zile deci 2 luni daca faci pauza! ceea ce este mai mult ca ok! in cutie vei gasi o cupa! dimineata si dupa antrenament iti pui intr-un pahar o cupa de proteina + banane miere unt de arahide cereale asta numa daca vrei! amesteci de preferabil ii sa ai blender sa se amestece bine sil dai pe gat ii excelent la gust ca o budinca!

10 răspunsuri:
| MrAnonym explică:

Am uitat sa spun sau cv care sa mi se contureze mai bine masa musculara.

| ravendem a răspuns:

Iua proteine de 20 de ani si analizele mele sunt perfecte! la orice capitol! ia-ti o proteine cu peste 70% proteina si ia-l dimineata cand te trezesti si dupa antrenamentu cu greutati! poti pune in el banane cereale unt de arahide miere... fa-ti-ll cu apa!

| MrAnonym explică (pentru ravendem):

Scuze ca te intreb, dar nu ma prea pricep.Sa imi iau o cutie din aia mare.Sau chiar un cocktail gata facut?

| ravendem a răspuns (pentru MrAnonym):

Http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=953

Aici ai siteul! protein90 se numeste de la ironmax! sunt 9 tipuri de proteina in el. cand vei bea acestea se for asimila in cascada treptat care este excelent pentru tine! este cel mai ieftin pret... niciunde altundeva nu gasesti la pretul acesta! sunt 94 de portii! /la 2 porti pe zi te tin 47 de zile deci 2 luni daca faci pauza! ceea ce este mai mult ca ok! in cutie vei gasi o cupa! dimineata si dupa antrenament iti pui intr-un pahar o cupa de proteina + banane miere unt de arahide cereale asta numa daca vrei! amesteci de preferabil ii sa ai blender sa se amestece bine sil dai pe gat ii excelent la gust ca o budinca!

| lepy706 a răspuns:

Sunt la farmacie niste pastile pentru ( 6 pack am auzit ca sunt ff bune ) { nedaunatoare}

| lepy706 a răspuns:

Cutie! ceva gen 6-Pack

| ravendem a răspuns (pentru lepy706):

Ii pentru slabit aia

| lepy706 a răspuns (pentru ravendem):

NU, e numa' pentru 6-pack si muschi

| ravendem a răspuns (pentru lepy706):

Ok cum zici tu laughing

| ravendem a răspuns (pentru lepy706):

Size One 6Pack se numesc si este doar l-carnitina care o gasesti de 2 ori mai ieftin in magazinele de suplimente! si este produs pentru definire slabire! niicdecum pentru luare in greutate