| Stefangts a întrebat:

am 22 de ani si m`am gandit sa ma apuc un pic de sala pentru o masa musculara am 1.90 in jur de 79 de kg ce supliment ar trebui sa iau pentru o crestere cat mai rapida a masei musculare. mersi

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Oxid nitric sau matrice de creatina

dar suplimentele conteaza 10 %, alimentatia e 90 %

ce mananci ca sa pui muschi?

6 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Bai frate, sala nu e o proba de viteza... de ce trebuie sa pui cat mai multa masa intr-un timp cat mai scurt.
Si de ce ti se pare ca suplimentul este primul lucru de care trebuie sa ai grija cand te apuci de sala.
Pana acolo trebuie intai sa ai o alimentatie beton si un program complet si bun, fa-ti toate socotelile inainte sa te apuci de tras de fiare ca sa nu ajungi sa abandonezi dupa 3 luni.
Gainer-ul e suplimentul pentru incepatori.

| Marius1985 a răspuns:

Incearca Metadrol: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 o sa ramai uimit de ce efecte bune are.

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa tii cresti fara suplimente, dar daca vrei neaparat cauta steroizi

| Cosmin86 a răspuns (pentru Boruga_Iulian_1982):

Ce treaba au steroizii cu suplimente?

suplimente = mancare concentrata
steroizi = hormoni sintetici, ILEGALI care te distrug

Tu ai HABAR ce vorbesti sau esti doar un COPIL MIC?

| Boruga_Iulian_1982 a răspuns (pentru Cosmin86):

Tu te-ai uitat pe alte siteuri de stii

| Cosmin86 a răspuns (pentru Boruga_Iulian_1982):

Nu, eu folosesc de ani de zile + citesc carti + citesc si pe net + am avut si nutritionist personal

Tu nu ai citit o carte in viata ta si HABAR NU AI despre ce e vorba.

Cum naiba sa recomanzi steroizi!