| xCrank a întrebat:

am cumparat un supliment de pe meha proteine, muscle tech de 900g si nu atii cam cate serviri sa iau pe Zi, am 15ani si fac sala de 1 an,

7 răspunsuri:
| Dkgray a răspuns:

Lasa linkul produsului.

| Cosmin86 a răspuns:

Dar nu scrie pe produs cum se ia?

| Cryshhtian a răspuns:

Pai ar trebui sa iei dupa antrenament si inainte de culcarewinking

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns:

Daca sunt cu absortie rapida, ia inainte de antrenament pentru a mari rata metabolismului si imediat dupa pentru a suplimenta corpul cu resurse de care are nevoie, pentru a nu ti le lua din muschi.

| xCrank explică (pentru Andrei_Rusu_Andrei_1990):

Poti sa imi zici si mie cate cupe sa pun?

| Andrei_Rusu_Andrei_1990 a răspuns (pentru xCrank):

Vezi cat contine o cupa, la nivel de proteine, dar banuiesc ca mai mult de 25 de grame la o cupa nu ai, asa ca, pune doar o cupa, inainte si dupa antrenament

| Eminenxcd a răspuns:

Cel mai bine este sa le iei dupa antrenament si inaibte de culcare, eu practic culturism de 5 ani si nu imi lipsesc proteinele, iau de la 14ani proteine si sunt multumit, sa faci pauza dupa ce le-ai terminathappy