| anonim_4396 a întrebat:

Care is mai bune astea : 1. http://www.megaproteine.ro/......tein-900g/ SAU 2. http://www.megaproteine.ro/......ies-907g/, Cine raspunde cel mai corect ARE FUNDAAAA!

7 răspunsuri:
| darkangel90 a răspuns:

Cel mai bun este Whey Protein
Il folosesc si eu si se vad rezultare bune.

| Cosmin86 a răspuns (pentru darkangel90):

Si nitrotech are tot whey protein laughing

whey protein = proteina din zer (in engleza whey = zer ).

Cam toate suplimentele cu proteina au "whey protein" laughing

| CuriosEL a răspuns (pentru Cosmin86):

Cosmin, de ce spui asta, de ce ii mai bun Nitro Tech? Explica mai pe intelesul tuturor, spune-mi cat mai multe despre proteine si cum sa mi le aleg pe cele mai bune, si ai funda si TOT RESPECTUL MEU! Te rog frumos.

| Cosmin86 a răspuns (pentru CuriosEL):

E mai bun ca pe langa proteine are creatina ( o cantitate semnificativa ) + enzime + altele.

Tu cand compari 2 produse, nu te uiti ce contine fiecare si in ce procent?

| CuriosEL a răspuns (pentru Cosmin86):

Mai uit la cate proteine are happy! Atat

| CuriosEL a răspuns (pentru Cosmin86):

Si dintre Nitro Tech si astea http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_id=953 Care is mai bune? :D Si ai FUNDA :*

| Cosmin86 a răspuns (pentru CuriosEL):

1. nu raspund pentru funda. Si ca regula generala : cand cineva zice "funda", e clar ca e un copil mic si nu poti lua sfatul lui in serios.

2. Muscletech mereu o sa fie peste IronMAXX, ca firma. Deci si nitro tech peste protein 90.