| Den1470 a întrebat:

merg la sala de 2 luni,lucrez toate grupele musculare,si picioarele dar mai putin, si am pus 4 kg in doua luni,ce ziceti, ii bine sau cam putin?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand trebuie sa manci multe proteine, fara mancare muschi nu cresc clar
nu isi imagina ca aia cresc asa rapid alea sunt basme, dupa 2, 3 aani de munca vezi rezultate foarte bune daca te ti de treaba nu uita sa dormi 8 ore pe noapte
proteine carne de peste, porc, vita, oua multe etc

| neutrino a răspuns:

Depinde ce contin cele 4 kg, si unde anume le-ai depozitat.

| Cosmin86 a răspuns:

In general 6-7 kg de muschi / an = progres foarte bun ca sa intelegi.

4 kg in 2 luni... nu sunt 100 % muschi, poate maxim 1 kg din astia 4 sunt muschi.

Dar in principiu e bine, continua, faci tu definire apoi sa scapi de grasime si aia e

| WeAreLegion a răspuns:

E,destul de bine, incearca sa iei ceva suplimente, tine-o tot asa!

| pvg a răspuns:

Sincer nu cred ca ai cum sa antrenezi toate grupele de muschi intr.o zi... daca toate acele 4kg sunt numai muschi e destul de binehappy

| anonim238907 a răspuns:

Lucrezi toate grupele de muschi in fiecare zi?

| NDC12 a răspuns (pentru anonim238907):

Cum sa lucrezi toate grupele de muschi in fiecare zi? laughing)

Maxim 2 grupe / zi.