| florinrazvan a întrebat:

am inceput sama duc la sala dar fara instructor personal pentru ca nu am avut bani eu vreau sa mai slabec si sa ma definesc sunt destul de solid dar nu vreau sa ridic greutati mari sau chiar deloc doar cu greutatea corporala stie cineva ce exercitii as putea sa fac si un program?

3 răspunsuri:
| Ana9999 a răspuns:

Poti alege unul sau cateva din programele de aici: https://www.youtube.com/user/passion4profession/videos Sper sa te ajute!

| Dyanadyanadya a răspuns:

Sal Florin! Eu zic sa faci exercitiile singur acasa, nu are rost sa mergi la sala si sa nu ai instructor. In aproximativ trei luni o sa vezi rezultatele pe care ti le doresti atat de mult, daca urmezi urmatorul program: dimineata(30min) si seara(15min), cele doua seturi consta in mai multe exercitii: abdomene, genoflexiuni, broscute, si mai sunt o multime pe net, dimineata ai putea face de exemplu alergare Crede-ma ca vei reusi daca nu vei anula de pe o zi pe alta, si vei vedea rezultatele chiar mai repede. Sper ca ti-am fost de folos...

| Cosmin86 a răspuns (pentru Dyanadyanadya):

Abdomene dimineata = cea mai proasta idee, buna sa-ti strici coloana.