| deepinside777 a întrebat:

am o intrebare, as vrea sa imi zice-ti si mie diferite metode de a ma inalta. Am 1, 62 doar si as vrea sa ma mai inalt (am 18 ani). Si fara lucruri de genul : Fa sporturi : baschet, fotbal etc. Fac deja un sport si anume Arte Martiale.

Dau funda la cel mai serios raspuns!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Si eu sunt mic asta e firea ta nu te schimba o sa cresti fiecare crestem in diferite perioade ale vieti

FUnda?

| Pescarulnumarul1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IF55ruqjY8o aceste exerciti de vor ajuta foarte mult eu de exemplu am 16 ani la varsta de 15 aveam 1, 48 iar acum am 1, 71 am facut macar odata pe zi aceste tipuri de exerciti crede-ma nu e o facatura!

| deepinside777 explică (pentru Pescarulnumarul1):

Merci, voi tine cont de acest video!