| spinteca a întrebat:

Am o intrebare daca depasesc portia de proteine pe zi cu 30-50 de gr mai mult de cat ar trebui ce se intampla, de exe am 60 de kg si consum 140 de proteine ce problema ar fi?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ce se intampla? depoziteaza organismul proteinele sub forma de grasime abdominala asta se intampla sau la arde ca energie ca doar nu o sa devi bruce lee, cei care sunt musculosi sunt genetic asa, cauta vedete ale culturismului cand erau copii sa vezi daca n-am dreptate, de vina e o gena care maximeaza masa musculara la unele persoane

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

In principiu bani aruncati happy

Excesul este eliminat cand te duci la wc...

| CPAElites a răspuns:

E chiar mai bine!

| MOvidiu a răspuns:

Orice proteine se iau conform indicatiilor/prospectului...Mult succes!