| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare simpla si la obiect PENTRU CEI CARE STIU. Se poate creste masa musculara la brate cu un antrenament ce consta numai in flotari normale?

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Da se poate, dar pana la un anumit punct, pentru a creste in masa musculara, trebuie sa faci exercitii cat mai diverse, flotarile sunt bune, dar flexiile cu ganterele sau bara, sunt cele mai bune.

3 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Daca adaugi si o dieta pe masura da happy. Si nu doar flotari normale. Poti incerca mai multe tipuri de flotari.

| ubox7007 a răspuns:

Nu, flotariile normale iti atreneaza in special pectoralii, pentru triceps poti faci flotari dimanat, dar daca nu tragi de fiare nu o sa ai in veci brate numai din flotari normale.